0 800 307 555
0 800 307 555

Британські супермаркети вводять обмеження на продаж овочів через неврожай в Іспанії


Британські супермаркети вводять обмеження на продаж овочів через неврожай в Іспанії

Британські магазини вводять обмеження на продаж овочів після того, як сніг і шторми в країнах Середземномор’я спричинили їх нестачу, яка триватиме до квітня.

Покупці кинулися запасати зелень, в результаті чого овочеві полки спорожніли. Салат подорожчав майже втричі, а ціни на кабачки злетіли більш ніж в чотири рази.

Мережа супермаркетів Tesco ввела нормований продаж салату-латуку – не більш трьох за одне відвідування. Представники мережі говорять, що погана погода в Іспанії призвела до проблем з поставками овочів і що європейські партнери Tesco намагаються вирішити виниклі проблеми.
Інша мережа, Morrisons, також ввела обмеження на продаж салату айсберг (по два на покупця) і брокколі (по три).

Минулого місяця в продовольчих магазинах відзначалася нестача кабачків, бо посадки цього овочу постраждали через холодну погоду, повені і нестачу сонячного світла.

“Щоб забезпечити доступність [салату] для всіх покупців, ми обмежуємо продаж качанів до трьох на одну людину. Приносимо вибачення за доставлені незручності”, – свідчить напис в магазині Tesco.

За словами прес-секретаря мережі супермаркетів, без введення обмежень багато магазинів залишаться без певних видів овочів.

За словами представника Morrisons, нормувати продаж овочів доводиться для того, щоб власники ресторанів і маленьких магазинів не скупили все оптом. “Через поганий врожай в Іспанії початок цього року видався дуже важким, поставок ледь вистачає, щоб забезпечити наших покупців”, – сказав він.

Дітер Ллойд з Британської асоціації виробників листових салатів заявив BBC, що повені в Іспанії перед Різдвом знищили урожай овочів, а нові посіви не ростуть через перезволоження грунту. До того ж в січні вдарили морози, що тільки погіршило становище.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua