Держлісагентство розробляє комплексну реформу лісового господарства


Держлісагентство розробляє комплексну реформу лісового господарства

Робоча група в п’ятницю обговорила загальні засади реформування управління галуззю. За словами Христини Юшкевич, розглядалося кілька підходів, зокрема, і напрацювання програми FLEG Світового банку, і досвід європейських країн.

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови Держлісагентства у Facebook.

Плани реформування обговорили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, де був присутній й головував перший заступник керівника відомства Максим Мартинюк.

“Моя чітка позиція, і її підтримали учасники наради, заключається в тому, що реформа лісового господарства має бути комплексною. І в першу чергу, потрібно розробити нові підходи до ведення лісового господарства, напрацювати і прийняти законодавчі зміни. Після цього ми зможемо побачити, як можна змінити інституціональну модель управління лісами.

Передусім потрібно ще й зважати на природні та кліматичні умови і проблеми південно-східних областей”, – пояснила Юшкевич. Вона додала, що Офіс ефективного регулювання проведе дослідження, щоб адаптувати реформу управління державними підприємствами до реалій, в яких наразі працюють лісогосподарські підприємства України. А тут, за її словами, необхідно обов’язково взяти до уваги багато вузькопрофільних факторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua