0 800 307 555
0 800 307 555

Deutsche Bank скоротить штат у торговельних підрозділах


Deutsche Bank скоротить штат у торговельних підрозділах

Найбільший німецький банк Deutsche Bank планує скоротити штат співробітників у своїх торговельних підрозділах.

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на знайоме з ситуацією джерело, банк скоротить кількість співробітників у відділі з торгівлі акціями приблизно на 17%, а в підрозділі з торгівлі борговими паперами – приблизно на 6%. Співробітники будуть повідомлені про скорочення найближчим часом, додало джерело.

Джерело зазначило, що плановані звільнення пов’язані з негативними фінансовими показниками банку за підсумками 2016 року.

Чистий збиток Deutsche Bank за підсумками 2016 року знизився у п’ять разів порівняно з попереднім роком, склавши 1,356 млрд євро. При цьому виручка скоротилася на 10% – до 30,014 млрд євро, передає «Прайм».

За словами гендиректора Deutsche Bank Джона Крайана, на результати за рік значною мірою вплинули рішучі дії керівництва, вжиті для поліпшення і модернізації банку, а також волатильна ситуація на ринку.

У січні цього року стало відомо, що Мін’юст США досягнув остаточної угоди з банком про виплату $7,2 млрд для врегулювання претензій, пов’язаних з порушеннями при торгівлі іпотечними паперами в 2006-2007 роках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua