0 800 307 555
0 800 307 555

Lego створила соцмережу для дітей до 13 років


Lego створила соцмережу для дітей до 13 років

Компанія-виробник дитячих конструкторів Lego запустила соціальну мережу Lego Life для дітей до 13 років. Користувачі зможуть розміщувати картинки власних Lego-конструкцій, читати користувачів і коментувати публікації за допомогою спеціальних емодзі.

Фото, які будуть додаватися до соцмережі, не мають містити текст, серед дозволеного — лише емодзі Lego, стікери і готові форми відповідей.

У додатку також будуть створені акаунти для героїв Lego, таких як Бетмен і Майстер Ву. З метою безпеки з акаунтів Lego Life не можна ділитися особистою інформацією, аватарами можуть бути лише фігурки Lego, а імена складатимуться з випадкових слів. Очікується, що всі візуальні елементи і коментарі будуть проходити процес модерації спеціальним фільтром і, власне, командою співробітників бренду.

Компанія розглядає Lego Life в якості центрального хаба для всіх онлайн-сервісів бренду: з часом, інші ігри Lego використовуватимуть акаунти і аватари мережі, а конструктор для програмування Lego Boost зможе ділитися інструкціями і кодами для створення роботів через додаток.
Наразі додаток доступний для Android і iOS для жителів Великобританії, США, Канади, Франції, Німеччини, Данії, Австрії та Швейцарії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua