0 800 307 555
0 800 307 555

В ЄС можуть запровадити обмеження на готівку і криптовалюти


В ЄС можуть запровадити обмеження на готівку і криптовалюти

Європейська комісія (ЄК) опублікувала ряд пропозицій з боротьби з незаконними капіталами, що включають введення ліміту на транзакції з готівкою і цифровою валютою.

Основна причина обмеження розрахунків готівкою – анонімність, яку часто використовують для відмивання грошей і фінансування терористичної діяльності. Очікується, що обмеження допоможуть в боротьбі зі злочинними елементами, які використовують великі обсяги готівки.

Те саме стосується і основних цифрових валют, включаючи біткоіни, які не регулюються чинним законодавством Євросоюзу і є анонімними.

У зв’язку з цим Єврокомісія пропонує обмежити розрахунки готівкою і використання криптовалюти. Однак на думку експертів, такі дії можуть призвести до розвитку альтернативних платіжних технологій.

Єврокомісія також пропонує перевести платежі на використання методів, що не припускають анонімності. Йдеться про банківські перекази, чеки і т. д.

Як зазначає фінансовий блог Wolf Street, дана пропозиція може зіткнуться з опором з боку громадян ЄС, посилаючись на негативну реакцію на початку минулого року на спроби обмежити готівкові транзакції в Німеччині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua