0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінсоцполітики пояснили, коли запрацює накопичувальна система


У Мінсоцполітики пояснили, коли запрацює накопичувальна система

Перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується, починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

“Українські ЗМІ поширили інформацію про те, що з 2017 року в Україні вводиться накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Втім слід зазначити, що ця інформація не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики зазначили, що з 1 січня 2004 року в Україні функціонують перший (солідарна система загальнообов’язкового державного пенсійного забезпечення) і третій (система недержавного пенсійного забезпечення) рівні системи пенсійного забезпечення.

“Відповідно до Закону України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” від 08.07.2011 № 3668-VI перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України”, – уточнюється в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua