0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці не просили АМКУ дозволити купівлю УБРР, - ЗМІ


Китайці не просили АМКУ дозволити купівлю УБРР, - ЗМІ

Антимонопольний комітет повідомив, що китайська товарна біржа не зверталася за дозволом придбати Український банк реконструкції та розвитку.

Про це повідомили прес-службі АМКУ.

“У відповідь на ваш запит щодо звернення в АМКУ компанії Bohai Commodity Exchange Co. (КНР) за отриманням попереднього дозволу на концентрацію у вигляді придбання акцій ПАТУБРР” повідомляємо, що протягом 2016 року і на початку 2017 року в комітет не надходили заяви про попереднє отримання дозволу на концентрацію за участю суб’єктів господарювання, зазначених у запиті”, – заявили в АМКУ.

Раніше повідомлялося, що китайська біржа Bohai Commodity все ще не подала до НБУ документи на купівлю Українського банку реконструкції та розвитку, в приватизаційному конкурсі якого вона перемогла два місяці тому.

Хоча вона встигла врятувати банк від санкцій НБУ – влила в капітал 2 млн гривень, щоб зняти з банку проблемний статус. У найближчі півроку біржі потрібно вкласти в нього ще 80 млн гривень.
Bohai Commodity 30 листопада 2016 року перемогла в конкурсі з купівлі УБРР за стартовою ціною в 82,827 млн ​​гривень. Інших учасників не було.

BOCE є найбільшою в Китаї спотовою товарною біржею, засновниками якої виступають китайські громадяни, кілька державних компаній, а також муніципалітет провінції Тянцзині.

Біржа заснована в 2009 році. Її річний оборот становить близько 1 трлн дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua