0 800 307 555
0 800 307 555

Цифрова трансформація створює велике навантаження на ІТ-інфраструктуру багатьох компаній


Цифрова трансформація створює велике навантаження на ІТ-інфраструктуру багатьох компаній

Більше половини (57%) компаній у Європі відчувають сильне навантаження на IT-інфраструктуру в зв’язку з впровадженням цифрових технологій.

Про це йдеться в дослідженні, проведеному організацією Pierre Audoin Consultants на замовлення Fujitsu.

В опитуванні взяли участь понад 500 IT-директорів і керівників великих компаній.

Експерти дійшли висновку, що європейські компанії не можуть скористатися усіма перевагами цифрової трансформації. Лише 10% організацій вважають себе лідерами в частині впровадження цифрових технологій. На думку 42% учасників опитування, хоча нові технології мають велике значення, деякі інші питання, включаючи економічні, набагато важливіші.

Старший віце-президент, керівник підрозділу сервісів і бізнес-додатків компанії Fujitsu в регіоні EMEIA Раві Крішнамурті (Ravi Krishnamoorthi) каже, що багато компаній досі працюють з програмним забезпеченням, розробленим десятки років тому і не здатні впоратися з сучасними завданнями. Однак у найближчі 1-3 роки організації будуть активніше користуватися перевагами цифрової трансформації.

«Ми очікуємо, що компанії будуть все більш активно переносити робочі навантаження і додатки у хмарні середовища і зроблять відповідні кроки для того, щоб збільшити не тільки динамічність роботи, але й ефективність своїх ІТ-бюджетів», — повідомив Крішнамурті.

За прогнозами дослідників, у найближчі 3 роки кількість хмарних проектів подвоїться, а в 2017 році будуть активно розвиватися технології автоматизації роботизованих процесів і додатки Oracle і SAP.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua