0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ дозволив компанії Ярославського придбати блокпакет акцій ХТЗ


АМКУ дозволив компанії Ярославського придбати блокпакет акцій ХТЗ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Rosiland Engineering Limited (Кіпр) опосередковане придбання через компанію Calverton Establishment Ltd (Британські Віргінські о-ви) акцій ПАТ “Харківський тракторний завод”.

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ в п’ятницю, це придбання забезпечить перевищення 25% голосів у вищому органі управління емітента.

Як повідомлялося, компанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського, який в квітні 2016 року повідомив про придбання контрольного пакету акцій ХТЗ у австрійського інвестора Зігфріда Вольфа.

Водночас, як повідомляв О.Ярославський в жовтні минулого року, завершення угоди з придбання ХТЗ відкладалося, оскільки АМКУ тричі відхилив заяву DCH на твердження придбання контрольного пакету акцій заводу.

Після придбання контрольного пакета ХТЗ був прийнятий і затверджений план оздоровлення підприємства, для реалізації якого група DCH відкрила йому кредитну лінію в розмірі 400 млн грн на поповнення оборотних коштів.

ХТЗ 6 січня поточного року відновив роботу, і планує до кінця лютого вийти на випуск 150 тракторів на місяць.

Завод випускає малі трактори потужністю 35 к/с, а також великі колісні та гусеничні трактори потужністю 150-280 к/с.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua