0 800 307 555
0 800 307 555

Гройсман наполягає на перегляді програми розвитку атомної енергетики


Гройсман наполягає на перегляді програми розвитку атомної енергетики

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що програма розвитку атомної енергетики України до 2040 року повинна бути переглянута, при цьому галузь повинна також отримати завдання на середньострокову перспективу – на найближчі 5 років.

Як повідомили в прес-службі уряду, про це Гройсман сказав під час відвідування Хмельницької атомної електростанції.

“Україна при цьому має розвивати експорт електроенергії і продавати її за кордон, що сприятиме розвитку економіки і забезпеченню енергонезалежності, – цитує прес-служба Гройсмана. – Наше завдання – зробити Україну експортером електроенергії. Українська атомна енергетика – безпечна, і сьогодні немає ніяких ризиків роботи системи. Ми наростили частку електроенергії, виробленої підприємствами “Енергоатому”, і будемо робити все, щоб далі система працювала прогресивно. У цьому контексті необхідно переглянути програму розвитку атомної енергетики до 2040 року і дати завдання на середньострокову перспективу, які повинні бути вирішені в найближчі 5 років”.

Крім того, в уряді, за словами Гройсмана, сформована стратегія розвитку гідроенергетики, реалізація якої дозволить наростити частку цього виду енергії в загальному балансі країни до 16% з нинішніх 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua