0 800 307 555
0 800 307 555

Яким банкам довіряють українці та чи є альтернатива Привату? (опитування)


Яким банкам довіряють українці та чи є альтернатива Привату? (опитування)

Наприкінці грудня 2016 року користувачі порталу OpinionFirst створили опитування, аби з’ясувати, які українські банки могли б замінити націоналізований Приватбанк за якістю сервісу, яким з них можна довіряти та чи є взагалі підстави для пошуку альтернативи.

За результатами голосування понад 3700 інтернет-користувачів з різних регіонів України можна зробити такий висновок: найбільше споживачі банківських послуг довіряють банкам з іноземним капіталом та, як це не дивно, державним банкам.

Перше місце у рейтингу банків поділили Райффайзен Банк Аваль та Укргазбанк, отримавши по 24% голосів. Третє місце з результатом 16% посів Ощадбанк, а четверте, набравши 10% голосів – УкрСиббанк.

Варто зазначити, що 13 інших банків, за які пропонувалося проголосувати у опитуванні, відстають від першої четвірки лідерів із суттєвим відривом.

Значна кількість респондентів, близько 7%, взагалі не бачать жодної альтернативи ПриватБанку за рівнем сервісу. Серед учасників опитування, які висловили окрему думку у коментарях, популярною є точка зору про те, що жоден інший український банк поки що не в змозі запропонувати послуги аналогічного рівня (особливо це стосується інтернет-банкінгу).

Треба сказати, що OpinionFirst – це незалежна платформа електронної демократії, заснована фондом DemocracyFirst. В Україні ініціатива стрімко розвивається з 2016 року завдяки підтримці громадських активістів, експертів та лідерів думок із різних сфер суспільного життя. Основний механізм порталу – це онлайн-петиції, опитування та обговорення, які відображають суспільні настрої із актуальних питань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua