0 800 307 555
0 800 307 555

Керівник Goldman Sachs Гері Кон отримає $284 млн в уряді Трампа


Керівник Goldman Sachs Гері Кон отримає $284 млн в уряді Трампа

Президент банку Goldman Sachs Гері Кон, якому президент США Дональд Трамп запропонував стати головою Національної економічної ради, отримає $284 млн при звільненні з банку.

Для того, щоб уникнути конфлікту інтересів на новій посаді, керівництво банку прийняло рішення прискорити видачу бонусів своєму президентові, в тому числі близько $65 млн у вигляді грошових коштів та акцій, виплата яких була прив’язана до майбутніх фінансових показників.

Крім того, Г. Кон отримає відкладений бонус за минулі роки в розмірі близько $220 млн.

Почасти така велика сума бонусу пов’язана з тим, що значна її частина виплачується акціями банку, які в даний час торгуються близько до історичного максимуму. Папери американських банків підскочили в ціні після обрання Д. Трампа президентом, оскільки інвестори вважають, що його майбутня політика буде сприятливою для фінкомпаній.

Г. Кон, якому виповнилося 56 років, почав роботу в Goldman Sachs в 1990 році, в 2006 році став одним з двох президентів банку, а потім – єдиним президентом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua