0 800 307 555
0 800 307 555

Податки для "сплячих" ФОП не є спробою влади розвалити бізнес - Розенко


Податки для "сплячих" ФОП не є спробою влади розвалити бізнес - Розенко

Нові податки для “сплячих” ФОП не є спробою українського уряду розвалити бізнес підприємців. Про це розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Нові податки для сплячих ФОП не є спробою влади розвалити бізнес. Уряд хоче, щоб бізнес розвивався. Однак правила гри для підприємців потрібно міняти. Податки потрібно платити, адже це пенсії… У всіх країнах підприємці включають в свій дохід розрахунок сплати податків. У жодній країні світу немає такого, що я не отримую дохід, то і не плачу податки”, – зазначив Розенко.

Він додав, що податки, які платять ФОП, – це “ваша пенсія та пенсія нинішніх людей похилого віку, це похідна від зарплат і податків, що сплачуються”.

Згідно з новими нормами, вже з 1 січня окремі категорії ФОПів, зокрема другої і третьої груп, будуть змушені платити єдиний соціальний внесок 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають ніякого прибутку.

Раніше ФОП, коли в певному періоді мав прибуток, то платив 5% податок і єдиний соціальний внесок. Якщо руху коштів не було, то платити не було необхідності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua