0 800 307 555
0 800 307 555

Розенко пояснив, чому в Україні маленькі пенсії


Розенко пояснив, чому в Україні маленькі пенсії

Українці отримують пенсію вдвічі меншу, ніж могли б отримувати, а її розмір також сильно залежить від сплати податків громадянами країни, які не виплачуються повністю, або не в повному обсязі.

Про це розповів в ефірі телеканалу NewsOne віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він пояснив, що пенсіонери могли б отримувати вдвічі більше, якби джерело пенсій було з усіх трьох пенсійних систем. А на даний момент надходження йдуть лише із солідарної системи.

“Тобто люди отримують вдвічі меншу пенсію, ніж могли б отримувати при працюючих трьох системах. Тобто солідарна система, з якої йде 60% коштів на пенсії, накопичувальна система (30%) і недержавне пенсійне страхування (10%)”, – пояснив Розенко і додав, що в даному контексті немає сенсу підвищувати пенсійний вік.

Щодо підвищення пенсій, то, за словами Розенка, це станеться після того, як кожен працюючий українець почне в повному обсязі сплачувати всі необхідні податки.

“Ми розуміємо, що пенсіонери не можуть прожити на свою пенсію”, – констатував віце-прем’єр.

Також віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив про зняття питання про підвищення пенсійного віку з переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо підготовки нової редакції Меморандуму про співпрацю за програмою EFF.

“Питання про підвищення пенсійного віку з переговорів знято”, – сказав Розенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua