0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінсоцполітики пояснили, як сім'я може використовувати заощаджену субсидію


У Мінсоцполітики пояснили, як сім'я може використовувати заощаджену субсидію

Заощаджена субсидія в попередніх місяцях може використовуватися для оплати послуг ЖКГ в наступних періодах, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Згідно з повідомленням, сім’я може скористатися своїм законним правом і використовувати заощаджену в попередньому місяці субсидію в рахунок наступного комунального платежу. Таким чином, зекономлена субсидія не може трактуватися постачальниками послуг як заборгованість по оплаті комунальних послуг і не є підставою для скасування допомоги.

Крім того, в повідомленні зазначено, що постачальники послуг мають відображати розмір субсидії або переплату – заощаджену субсидію – в комунальних рахунках.

Також постачальники комунальних послуг не мають права “ігнорувати” переплату і вимагати у людей оплачувати послуги в повному обсязі, при цьому шантажуючи “відключити опалення” або “відрізати газ”.

Це грубе порушення чинного законодавства, а саме постанови Кабінету міністрів № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Нагадаємо, станом на 21 грудня 2016 року житлові субсидії отримували 6,7 мільйона сімей, подали заяви на їх отримання 7,1 мільйона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua