0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС - за розширення міжнародної торгівлі


ЄС - за розширення міжнародної торгівлі

В Європейській комісії у зв’язку з виходом США з Транстихоокеанського партнерства (TPP) підтвердили прихильність пріоритету розширення торговельних обмінів Євросоюзу з партнерами в усьому світі.

“ЄС є однією з найбільш відкритих економік світу. Ми залишаємося прихильними справедливій і рівноправній міжнародній торгівлі, яка відповідає потребам громадян і яка повинна дозволити розподілити, наскільки можливо широко і рівноправно, вигоди від торговельних обмінів”, – заявив офіційний представник Єврокомісії Маргаритіс Схінас на брифінгу в Брюсселі.

Він нагадав неодноразові висловлювання голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про те, що пріоритет розширення торговельних обмінів ЄС залишається незмінним.

“Європейський союз залучений в переговори з двох десятків торговельних угод з різними партнерами всюди в світі”, – сказав прес-секретар.

М.Схінас додав, що, зокрема, ЄС веде переговори майже з усіма країнами-учасницями TPP, хоча ступінь просування в домовленостях з ними на даний момент різна. Він при цьому навів приклади ситуацій за угодами з цими країнами.

“Ми дійсно хочемо протидіяти тенденції однобічності. 41 млн робочих місць залежить безпосередньо від експорту союзу. Єврокомісія переконана, що, співпрацюючи з партнерами, які поділяють ті ж цінності, що і вона, можна збільшити торговельні можливості і, головне, сформувати глобалізм таким чином, щоб він відповідав нашим цінностям. І все це в справедливій і рівноправній атмосфері відкритості, що спирається на чіткі правила”, – сказав офіційний представник ЄК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua