0 800 307 555
0 800 307 555

Естонія має намір допомогти Україні в реалізації проекту електронного урядування та децентралізації майже на EUR6 млн


Естонія має намір допомогти Україні в реалізації проекту електронного урядування та децентралізації майже на EUR6 млн

Естонія має намір допомогти Україні в реалізації проекту “Підтримка електронного управління для децентралізації в Україні” (EGOV4UKRAINE) на EUR5,7 млн, повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

“Проектом EGOV4UKRAINE ми підсилюємо українсько-європейську програму по впровадженню децентралізації U-LEAD, яка стартувала в Україні у вересні 2016 року. EGOV4UKRAINE спрямований на поліпшення процесу надання адміністративних послуг в місцевих громадах через інструменти е-урядування”, – йдеться в повідомленні прес-служби Мінрегіону.

Зокрема, передбачається розробка і впровадження універсальної і ефективної ІТ-архітектури, інформаційних систем і технічних рішень для центрів надання адміністративних послуг в першу чергу в об’єднаних територіальних громадах.

Меморандум про реалізацію проекту буде підписаний між Державним агентством з питань електронного урядування України та Академією е-урядування Естонії.

Згідно з повідомленням, загальна вартість реалізації проекту складає EUR5,7 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua