0 800 307 555
0 800 307 555

Електроенергія для промисловості подорожчає з лютого


Електроенергія для промисловості подорожчає з лютого

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 лютого підвищила тарифи на електроенергію для промислових споживачів на 1-3%.

Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні НКРЕКП.

Наприклад, тарифи для клієнтів “Київенерго” для першого класу напруги зростуть на 0,6% – до 147,71 копійки за 1 кВт-год, для споживачів другого класу – на 1,9%, до 170,72 копійки за 1 кВт-год.

Для споживачів “ДТЕК Дніпрообленерго” тарифи для першого класу напруги з 1 лютого зростуть на 1,1% – до 141,01 копійки за 1 кВт-год, для споживачів другого класу – на 3%, до 168,4 копійки за 1 кВт-год.

Згідно з текстом документа, дане рішення обумовлене переходом до ринкового формування тарифів на електроенергію для промислових споживачів.

До моменту повного переходу до ринкового тарифоутворення (коли ціна на електроенергію буде формуватися без участі Нацкомісії, а тільки за згодою постачальника і споживача) НКРЕКП виконуватиме функцію затвердження тарифів, складених обленерго для своїх клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua