0 800 307 555
0 800 307 555

Львівська область планує побудувати 3 вітрові, 2 промислові та 100 малих сонячних електростанцій


Львівська область планує побудувати 3 вітрові, 2 промислові та 100 малих сонячних електростанцій

Якщо судити за кількістю новин, то лідерами альтернативної енергетики в Україні виступають зона відчуження навколо ЧАЕС і західні області країни. Представники Львівської обласної державної адміністрації вирішили підтвердити дане реноме і повідомили, що протягом 2017 року збираються побудувати три вітрові, дві промислові і близько 100 сонячних електростанцій на дахах будівель.

Зокрема, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник зазначив, що в цьому році встановлені потужності альтернативної енергетики дозволять економити 1250 тис. кубічних метрів природного газу.

Таким чином у 2017 році у Львівській області повинні ввести в експлуатацію три вітрові електростанції сумарною потужністю 69,4 МВт; одну малу гідроелектростанцію потужністю 360 кВт і дві промислові сонячні електростанції загальною потужністю 63 МВт. При цьому жителі Західної України досить активно використовують дахи приватних домогосподарств, тільки в найближчому році вони сподіваються оснастити сонячними панелями близько 100 будівель, сумарна потужність даної мережі складе близько 7

«До того ж ми розраховуємо підвищити енергоефективність в 7500 домогосподарствах Львівської області завдяки координації діяльності органів місцевого самоврядування та комплексній термомодернізації бюджетної (18 об’єктів) та частково бюджетної (25 об’єктів) галузі», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Мельник.

Нагадаємо, що до будівництва сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні відчуження сумарною потужністю 2 ГВт виявили інтерес близько чотирьох десятків інвесторів, з яких 13 міжнародних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua