Google планує позбавитися інтерфейсу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google планує позбавитися інтерфейсу

Технології&Авто
2316
Скоро колишній інтерфейс Google+ стане недоступний.
Компанія оновила свій сервіс в 2015 році, додавши в нього спільноти і колекції, однак користувачі завжди могли повернутися до класичного інтерфейсу за допомогою спеціальної кнопки в лівому нижньому кутку, повідомляє «3Dnews».
24 січня Google збирається прибрати цю кнопку.
На даний момент при натисканні на кнопку повернення до стандартної версії сайту з’являється повідомлення: «Увага! Скоро колишній інтерфейс Google+ стане недоступний. Не турбуйтеся – всі ваші фото, відео та інші матеріали збережуться».
При переході до старого варіанту інтерфейсу в верхній частині сторінки компанія попереджає: «Сервіс Google+ скоро буде оновлений. Щоб перейти на нову версію, натисніть тут».
В анонсі менеджер з продукту Google+ Даніель Баклі розповіла, що соціальну мережу з остаточним переходом на новий дизайн очікує низка нововведень. Серед них – можливість приховувати найменш важливі коментарі та масштабувати фотографії в веб-версії соціальної мережі. Крім усього іншого, вона заявила, що 24 січня в новій версії сервісу стане доступний розділ «Події» зі старого варіанту соціальної мережі.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас