0 800 307 555
0 800 307 555

У "Київенерго" пояснили дорогі платіжки за грудень


У "Київенерго" пояснили дорогі платіжки за грудень

ПАТ “Київенерго” змінило період зняття показників будинкових лічильників опалення – з 19-25 чисел на 25-30 числа. Через це розрахунковий період в грудні збільшився до 35 днів і відповідно – зросли рахунки за опалення.

 Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Інформацію підтвердили і в прес-службі “Київенерго”.

Оскільки в Києві 95% житлових будинків обладнані лічильниками тепла, оплата за опалення для киян в будинках без лічильників розраховується, виходячи з показників аналогічних будинків з лічильниками.

При цьому близько 30% споживачів отримують субсидію на оплату комунальних послуг. Субсидія нараховується на календарний місяць, тому “Київенерго” наводить розрахунковий період надання послуги для коректного відображення нарахувань.

У грудневих платіжках відбивається залишок рахунку за листопад і показання грудня. А з січня 2017 року знову буде близько 30 днів, що відображає споживання за фактичний календарний місяць.

Середньозважений тариф на опалення в Києві в грудні 2016 року склав 31,27 грн за кв. м. Це середня ціна опалення за квадратний метр в будинках з лічильниками тепла.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року уряд затвердив новий порядок обліку тепла в житлових будинках без лічильників. У населених пунктах, де понад 50% житлового фонду обладнано лічильниками тепла, оплата за опалення розраховується, виходячи із середньої ціни опалення за квадратний метр в будинках з лічильниками тепла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua