0 800 307 555
0 800 307 555

ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій


ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій

Аналітики сайту rabota.ua назвали ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій поточного місяця на ринку праці України, актуальних на даний момент і доступних на нашому порталі. Вгадайте, кому новорічні свята – не привід відпочивати? Хто готовий увійти в новий рік з новою роботою і оновленими кар’єрними перспективами?

Перше місце нашого рейтингу несподівано зайняла керівницько-айтішна вакансія – Chief Technology Officer від компанії «Дністер», з оплатою 150 000 грн.

На другому місці розмістилася вакансія для висококласних профі – Стоматолог-хірург-імплантолог від клініки Люми-Дент з оплатою 135 000 грн. Для отримання такої зарплати потрібен грамотний лікар стоматолог-хірург-імплантолог з досвідом роботи не менше 5 років.

Третє місце нашого рейтингу посідає ще одна керівна вакансія – Директор по продажах FMCG від компанії «Фуд Стандарт», з оплатою 100 000 грн. Компанія – виробник кращих натуральних кукурудзяних паличок на ринку, оголошує про відкриття вакансії ключового співробітника в компанії – директора з продажу.

На четвертому місці розташувалася вакансія для любителів солодкого – Менеджер з експортних продажів від компанії «Біхайв», з оплатою 70 000 грн. Рік тому компанія побудувала найбільш потужний і сучасний завод в Україні з переробки меду, сертифікувала виробництво за найсуворішим стандартом харчової безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua