0 800 307 555
0 800 307 555

Новий "шовковий шлях" між Великою Британією і Китаєм


Новий "шовковий шлях" між Великою Британією і Китаєм

18 січня вантажний вокзал в Східному Лондоні вперше в історії прийняв прямий китайський поїзд зі споживчими товарами.

Зокрема, вантажний потяг державної компанії China Railway відправився з міста Іу, що на східному узбережжі Китаю, ще 2 січня. Таким чином, його шлях до Лондона тривав близько двох тижнів, поїзд подолав відстані близько 19,3 тис. км.

Маршрут поїзда пролягав через Казахстан, Росію, Білорусь, Польщу, Німеччину, Бельгію і Францію. Як повідомляється, перший поїзд везе партію одягу, сумок та інші споживчі товари.

Відзначимо, що Лондон став 15-м містом серед європейських мегаполісів, які мають залізничне сполучення з КНР в рамках амбіційного проекту “Новий шовковий шлях”.

Останнім часом китайський уряд активно розвиває залізничне сполучення з європейським континентом. На думку Пекіна, воно більш вигідне з огляду на свою відносну дешевизну, в порівнянні з авіаційними або морськими перевезеннями.

Нагадаємо, Мінінфраструктури України спільно з “Укрзалізницею” 15 січня 2016 року запустили демонстраційний рейс контейнерного поїзда по “Новому Шовковому шляху”. Тестовий рейс нового контейнерного поїзда за маршрутом Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай (через Каспійське і Чорне моря) дістався до Китаю на 16-й день шляху – в ніч з 30 на 31 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua