0 800 307 555
0 800 307 555

Китай і Європа переходять на електромобілі


Китай і Європа переходять на електромобілі

Багато людей, які працюють в автомобільній промисловості, вважають, що 2017 рік буде визначальним для електричних автомобілів, і цей напрям отримає критичний імпульс, але тільки не в США.

Посилення регулювання викидів у Китаї і Європі не залишає глобальним автовиробникам і споживачам іншого вибору, крім як схвалювати гібридні транспортні засоби, стимулюючи інвестиційне зростання, заявили топ-менеджери галузі, які зібралися в Детройті минулого тижня на щорічному автошоу.

У Європі «зелені» автомобілі несуть вигоду споживачам все більше і більше завдяки субсидіям, податковим пільгам, в той час як власники автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння стикаються з наростаючим пресингом, включаючи обмеження на водіння і паркування транспортного засобу.

Китай, що бореться з катастрофічним рівнем забруднення в великих містах, агресивно просуває гібридні автомобілі за допомогою політики «батога і пряника», що поєднує великі інвестиції і створення фондів для наукових досліджень, а також субсидування, з прийняттям нормативних актів, що забороняють використання бензинових і дизельних автомобілів у великих містах.

Разом з тим керівники індустрії заявили в Детройті, що, незважаючи на сповільнення, виробництво електромобілів в США буде розвиватися, бо не можна відставати від Китаю і Європи, які просуваються вперед завдяки стимулюванню продажів гібридних автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua