0 800 307 555
0 800 307 555

Літаки Ан будуть сертифіковані в ЄС - Мінінфраструктури


Літаки Ан будуть сертифіковані в ЄС - Мінінфраструктури

За підсумками зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з генеральним директором з питань транспорту Європейської комісії Хенриком Хололеєм був підписаний договір між Державною авіаційною службою України та Європейською комісією з приводу збіжності систем сертифікації.

Підписання цього договору призведе до визнання сертифікатів, які були видані Україною, в першу чергу, для продукції ДП “Антонов”. Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

“Ми сьогодні підписали важливий документ, договір між Державною авіаційною службою України та Європейською комісією з приводу зближення систем сертифікації. Це дуже важливий документ на шляху сертифікації літаків сімейства” Антонов”, як в ЄС, так і в усьому світі”, – заявив Володимир Омелян.

Крім цього, на зустрічі обговорювалися інші важливі проблеми транспортної системи в Україні. Ключові завдання, які поставили собі за мету в Міністерстві інфраструктури – зменшення черг на кордонах, а також максимальне наближення української прикордонної інфраструктури до європейської.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua