0 800 307 555
0 800 307 555

Рада НБУ рекомендує Кабміну ввести середньострокове прогнозування гривневої ліквідності Єдиного казначейського рахунку


Рада НБУ рекомендує Кабміну ввести середньострокове прогнозування гривневої ліквідності Єдиного казначейського рахунку

Рада Національного банку рекомендує Кабінету Міністрів ввести середньострокове прогнозування гривневої ліквідності Єдиного казначейського рахунку.

Про це повідомив голова ради Богдан Данилишин на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Також рекомендовано Кабінету Міністрів України ввести середньострокове прогнозування гривневої ліквідності Єдиного казначейського рахунку (ЄКР), в тому числі доручити Міністерству фінансів України вжити нагальних заходів щодо виконання п.1 домовленостей, досягнутих на засіданні Ради фінансової стабільності 24.05.2016 (Протокол № 3) щодо підвищення ефективності прогнозування руху грошових коштів на Єдиному казначейському рахунку”, – написав він.

Крім того, уряду рекомендовано використовувати активне управління залишками на ЄКР за рахунок активної політики позик на внутрішньому ринку; вжити заходів щодо рівномірного відшкодування ПДВ як протягом року, так і протягом кожного місяця.

Рада НБУ також рекомендує вжити спільних заходів щодо зниження рівня тінізації національної економіки і грошового обігу, забезпечення структурних змін, які б знизили негативний вплив тарифного ціноутворення і вивезення капіталу з країни.

17 січня відбулося позачергове засідання ради Національного банку, на якому було проаналізовано поточний стан валютного ринку і факторів, що впливають на цей стан.

Рада Національного банку надала свої рекомендації правлінню НБУ і Кабінету Міністрів щодо стабілізації курсу гривні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua