0 800 307 555
0 800 307 555

ВР не змогла прийняти свій бюджет на 2017 рік


ВР не змогла прийняти свій бюджет на 2017 рік

Верховна Рада відхилила проект постанови про фінансове забезпечення діяльності Верховної Ради України в 2017 році.

За основу документ підтримали лише 117 депутатів, пропозицію повернути його в комітет на доопрацювання – 223 парламентарія, повернути до Апарату ВР – 208 депутатів.

Згідно з документом, загальна сума витрат на забезпечення депутатів, апарат ВРУ, автобазу, висвітлення діяльності Верховної Ради в офіційних ЗМІ становить 1,1 млрд грн.

Кошторисом також встановлювалися розміри фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України. Зокрема, посадові оклади депутатів ВР були визначені в прожиткових мінімумах для працездатної особи і встановлюються в таких розмірах:

голова Верховної Ради України – 20;

перший заступник голови ВР – 19,2;

заступник голови Ради – 18,7;

голова комітету ВР, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, керівник депутатської фракції (депутатської групи) в Раді – 18,0;

перший заступник, заступник голови комітету ВР, Спеціальної контрольної комісії Ради з питань приватизації, секретар комітету парламенту, Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації, заступник керівника депутатської фракції (депутатської групи) в Раді – 17,0;

голова підкомітету комітету ВР – 16,5;

член комітету Ради – 16,2.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua