0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ вітає запровадження безготівкових розрахунків в міському громадському транспорті


НБУ вітає запровадження безготівкових розрахунків в міському громадському транспорті

Національний банк вітає прийняття Верховною Радою в другому читанні і в цілому законопроекту № 4121 щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

НБУ вважає прийняття даного законопроекту стратегічно важливим кроком на шляху до впровадження сashless-економіки в Україні, оскільки розрахунки в транспорті є найбільш масовими розрахунками, де як платіжний засіб задіяна готівка.

“Введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті також надасть розрахункам зручність і легкість, дозволить використовувати сучасні високотехнологічні платіжні інструменти”, – вважають в Нацбанку.

Законопроект №4121 передбачає: запровадження автоматизованої системи обліку наданих транспортних послуг; прозорість розрахунків перевізників; ефективне планування маршрутів і графіків пасажирських перевезень; підвищення прибутковості транспортних компаній і оновлення їх рухомого складу; підвищення безпеки дорожнього руху, оскільки водії будуть більше стежити за ситуацією на дорозі, а не продавати квитки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua