0 800 307 555
0 800 307 555

Обама йде з поста президента з найвищим рейтингом популярності


Обама йде з поста президента з найвищим рейтингом популярності

Барак Обама залишає Білий дім з найвищим з часів Джорджа Буша-старшого рейтингом популярності президентів США. Водночас рейтинг схвалення Дональда Трампа напередодні інавгурації помітно нижчий від аналогічного показника трьох його попередників. Про Обаму на сьогодні позитивно відгукуються 58% американців, про Трампа — лише 40% респондентів.

Про це свідчать дані опитування американського інституту громадської думки Gallup, опубліковані в ніч на вівторок, 17 січня.

Пік популярності Обами припав на момент його вступу на посаду у 2009 році. Тоді його рейтинг становив 78% і майже в два рази перевищував нинішній показник Трампа. За вісім років правління чинного президента США його середній рейтинг схвалення склав 53%.

Трамп вступає на посаду президента США з найбільшим антирейтингом за час вимірювань цього показника Gallup з 1992 року. 55% американців незадоволені майбутнім американським лідером.

Майбутня перша леді Меланія Трамп також найбільш непопулярна з моменту початку вимірів. Її рейтинг схвалення та антирейтинг рівнозначні і складають 37%. Мішель Обама в момент інавгурації свого чоловіка в 2009 році могла похвалитися позитивним ставленням 68% американців. З тим же показником вона залишає Білий дім.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua