У Чернігівській області запустили 20 аграрних інвестпроектів


У Чернігівській області запустили 20 аграрних інвестпроектів

У Чернігівській області протягом 2016 року введено в дію 4 тваринницьких об’єкта на 1150 корів молочного напрямку продуктивності. Про це в інтерв’ю виданню “Урядовий кур’єр” розповів заступник директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА Олег Крапивний.

“Зараз на Чернігівщині реалізують майже 20 інвестиційних проектів у тваринницькій галузі. За 6 останніх років збудовано та реконструйовано 33 комплекси і ферми з виробництва молока на загальне поголів’я 11 680 корів, 4 – в свинарстві на 6588 голів і одна – в птахівництві на 50 тис. голів”, – говорить Олег Крапивний.

За його словами, 2016 рік завершився для області зростанням показників виробництва молока і м’яса. Тільки за 11 місяців на сільськогосподарських підприємствах було вироблено 210,5 тис. тонн молока, що на 4,2% більше, ніж за відповідний період 2015 року. Вирощування м’яса худоби та птиці збільшилося на 1,1%.

Також він зазначив, що найближчим часом надої в розрахунку на корову планується довести до 5000 кг, що стане рекордом для регіону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua