Кабмін спростив вивезення металобрухту з України


Кабмін спростив вивезення металобрухту з України

Кабінет міністрів України спростив процедуру реєстрації експорту металобрухту та скасував дію постанови про порядок реєстрації контрактів на експорт цього виду продукції.

Про це йдеться в постанові № 1035, опублікованій на веб-порталі уряду, передає «Слово і Дело».

«Постанова скасовує обов’язкову бюрократичну процедуру реєстрації контрактів, чим фактично відкриває вільний експорт металобрухту, покращує бізнес-клімат в країні і значно знижує корупційні ризики в цій сфері», – наголошується в пояснювальній записці до постанови.

За розрахунками уряду, спрощення процедури експорту металобрухту дозволить збільшити надходження валютної виручки в країну і встановити баланс інтересів заготівельників, експортерів і споживачів металобрухту.

«При цьому суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності надаватимуть меншу кількість дозвільних документів для митного оформлення експорту продукції», – наголошується в записці до постанови.

Як повідомлялося, з 5 жовтня вступає в силу закон, який вводить збільшення мита на експорт брухту чорних металів з 10 до 30 євро за тонну.

Закон був прийнятий Верховною Радою України в липні терміном на один рік, таким чином частково задовольнивши інтереси українських металургів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Кабмін спростив вивезення металобрухту з України» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua