В Україні запровадили нову будівельну норму для підвищення енергоефективності будівель


В Україні запровадили нову будівельну норму для підвищення енергоефективності будівель

В Україні запровадили нову будівельну норму для підвищення енергоефективності будівель. Як зазначив Зубко, нова будівельна норма «Теплова ізоляція будівель» – це встановлення мінімальних вимог до енергоефективності будівель і впровадження єдиних з країнами ЄС стандартів для розрахунку показників енергоефективності.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) розробило і впровадило будівельну норму (ДБН) В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель», яка встановлює вимоги до енергоефективності та буде застосовуватися при проектуванні будинків і будівель.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко на презентації будівельної норми.

«Нова будівельна норма «Теплова ізоляція будівель» – це встановлення мінімальних вимог до енергоефективності будівель і впровадження єдиних з країнами ЄС стандартів для розрахунку показників енергоефективності», – сказав Зубко.

За його словами, метою цієї норми є забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на опалення та охолодження, забезпечення нормативних параметрів мікроклімату приміщень.

Також віце-прем’єр зазначив, що ДБН передбачає вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показників теплоізоляції.

Як повідомлялося, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір змінити 28 будівельних норм (ДБН) для відповідності сучасним стандартам до кінця 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua