У США користувачам iPhone дозволили судитися з Apple


У США користувачам iPhone дозволили судитися з Apple

Апеляційний суд в Сан-Франциско дозволив користувачам iPhone судитися з компанією Apple через монополізацію ринку додатків для мобільних пристроїв.

Суд визнав, що Apple порушила американське антимонопольне законодавство, дозволяючи користувачам купувати додатки для iPhone тільки через інтернет-магазин App Store. Компанія також забороняла розробникам продавати додатки для мобільних пристроїв Apple на інших майданчиках і встановлювала комісію в 30% для продавців, що призводить до завищених цін.

«Очевидним вирішенням цієї проблеми є переконати Apple дозволити людям купувати додатки там, де вони хочуть, що відкриє ринок і дозволить знизити ціни», – зазначає юрист Wolf Haldenstein Adler Freeman & Herz Марк Ріфкін.

Як альтернативу адвокат пропонує виплатити клієнтам компенсацію за високі ціни.

Судовий розгляд з питання монополізації Apple на ринку мобільних додатків триває з 2012 року. Компанія стверджує, що «не продає додатки, а лише надає розробникам місце продажу своїх продуктів». Суд нижчої інстанції раніше став в цій суперечці на бік Apple.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua