0 800 307 555
0 800 307 555

З'явилася інформація про подробиці посадки відпрацьованих ступенів нової ракети Falcon Heavy


З'явилася інформація про подробиці посадки відпрацьованих ступенів нової ракети Falcon Heavy

Команда SpaceX розповіла, яким чином і в якому місці відбудеться повернення відпрацьованих ступенів ракети Falcon Heavy.

Детальну інформацію про пробний запуск ракети компанія не розкривала, вартість якого приблизно оцінюють в 90 млн доларів США.

Однак, нещодавно з’явилася інформація, що компанія SpaceX передбачила дорожню карту для ракети і її відпрацьованих частин. До того ж, компанія проводить оцінку впливу на навколишнє середовище стартових майданчиків для отримання схвалення федеральної влади США на запуск ракетоносія. Крім уже наявних, команда готує ще 2 додаткові майданчики.

Як повідомляється, команда планує запустити ракету з наміром повернути відпрацьовані ступені на землю, що значно здешевить запуск космічного судна.

“Це допоможе компанії вирішувати завдання НАСА і USAF. Наші дії повинні відповідати очікуванням уряду США про те, що доставка вантажів в космос може бути знижена, що дозволить зробити більш доступним вивчення космосу”, – йдеться в документі SpaceX.

Якщо регулятор не схвалить створення ще двох посадочних майданчиків, то компанія все одно зможе запускати обидві ракети-носії з Флориди. Але ось повертати на Landing Zone 1 можна буде тільки один ступінь ракети, а інші впадуть в Атлантичний океан.

Вантажопідйомність нової ракети-носія Falcon Heavy становить 54,4 т. Планується, що вона буде доставляти вантаж такої маси на низьку опорну орбіту. З її ж допомогою можна відправити 21,2 т корисного вантажу на геоперехідну орбіту і близько 13 тонн вантажу на Марс. Зараз складання Falcon Heavy добігає кінця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua