Найбільший виробник олії нарощує продажі на внутрішньому і зовнішніх ринках


Найбільший виробник олії нарощує продажі на внутрішньому і зовнішніх ринках

У другому кварталі 2017 фінансового року “Кернел” збільшив продажі наливної олії на 13,1%. Продажі бутильованої соняшникової олії зросли на 16,7%
 
“Кернел”, одна з найбільших українських аграрних груп, у другому кварталі 2017 фінансового року (ФР), що почався в липні 2016 року, збільшила продажі зерна на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого ФГ – до 1,53 млн т.

Як наголошується в звіті компанії, розміщеному на її сайті, продажі наливної олії в жовтні-грудні збільшилися на 13,1% – до 336,02 тис. тонн, продажі бутильованої соняшникової – на 16,7%, до 36,23 тис. літрів .

За цей період холдинг переробив 908,54 тис. тонн насіння соняшнику, що на 0,7% гірше показника за другий квартал 2016 ФР.

Згідно з документом, перевалка зерна на експортних терміналах групи скоротилася на 2% – до 1,66млн тонн.

Як повідомлялося, “Кернел” в 2016 ФР скоротив продажі зерна на 7% в порівнянні з минулим ФГ – до 4,41 млн т. Продажі наливної олії в 2016 ФР скоротилися на 4% -до 983,904 тис. тонн, бутильованої соняшникової олії – на 6% – до 93,38 млн л.

“Кернел” – найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. З 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

На частку “Кернел” припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію компанія поставляє в більш ніж 60 країн світу. Переробні потужності “Кернел” складають 3 млн тонн насіння соняшнику на рік, що дозволяє отримати 1,3 млн тонн соняшникової олії і близько 1,2 млн тонн соняшникового шроту. Потужності зі зберігання компанії складають 2,8 млн тонн, земельний банк – 390 тис. Га.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найбільший виробник олії нарощує продажі на внутрішньому і зовнішніх ринках» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua