0 800 307 555
0 800 307 555

Укрпошта хоче підвищити комісію за прийом комуналки втричі


Укрпошта хоче підвищити комісію за прийом комуналки втричі

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” хоче з 1 січня 2017 року підвищити комісію за прийом комунальних платежів в 3 рази – до 1,5% від суми платежу, що невигідно київському комунальному підприємству “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ), що формує повідомлення про оплату послуг.

Про це повідомив директор ГІОЦ Віталій Козубський.

“У нас до кінця 2016 року був чинний договір, яким передбачено фінансову винагороду Укрпошті за прийом платежів. У проекті договору, який був запропонований “Укрпоштою” з 1 січня 2017 року, після того, як з їхньої ініціативи був припинений чинний договір, плата Укрпошті за прийом комунальних платежів підвищена в 3 рази – до 1,5%”, – розповів він.

За словами Козубського, дане збільшення комісії виходить за рамки тих можливостей, які ГІОЦ може оплачувати фінансовим установам за надання таких послуг.

“Це перевищує і ту плату, яка діє у нас з іншими фінансовими установами. Наприклад, для комерційних установ ця комісія становить від 0,5% до 0,7%”, – сказав він.

Нагадаємо, 11 січня 2017 року Укрпошта тимчасово припинила прийом комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” у зв’язку з нерентабельністю послуг.

За даними Укрпошти, цей крок обумовлений нерентабельністю співпраці Укрпошти з ГІОЦ, про що свідчить аналіз економічної ефективності надання послуг, зокрема послуги з прийому платежів за договором з ГІОЦ, проведений Укрпоштою в другій половині 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua