НБУ заявляє про очікування бізнесу щодо курсу гривні в наступні 12 місяців


НБУ заявляє про очікування бізнесу щодо курсу гривні в наступні 12 місяців

Національний банк заявляє про очікування бізнесу щодо зниження курсу гривні”:http://finance.ua/ru/currency до 29,16 UAH/USD у наступні 12 місяців.

Про це свідчать результати чергового опитування керівників підприємств, проведеного Національним банком у 4-му кварталі 2016 року.

Зазначається, що бізнес очікує посилення девальваційних процесів, середнє значення обмінного курсу гривні – 29,16 UAH/USD (в 3-му кварталі – 28,03 UAH/USD).

Водночас в останньому кварталі року бізнес посилив інфляційні очікування.

Якщо в 3-му кварталі компанії прогнозували, що інфляція складе 13,8% через 12 місяців, то в 4-му кварталі вони очікували інфляцію на рівні 16,2% на кінець 2017 року.

До погіршення очікувань призвела посилена волатильність обмінного курсу гривні, а також очікування щодо підвищення доходів населення і, відповідно, збільшення споживчого попиту.

Як повідомлялося, в держбюджет-2017 закладено курс гривні 27,2 UAH/USD.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ заявляє про очікування бізнесу щодо курсу гривні в наступні 12 місяців» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua