0 800 307 555
0 800 307 555

Дохід від інвестицій в сировину продовжить зростати в 2017-2018 рр. - Citigroup


Дохід від інвестицій в сировину продовжить зростати в 2017-2018 рр. - Citigroup

Дохід інвесторів від вкладення коштів у сировину, як очікується, продовжить збільшуватися в цьому році і в 2018 році, вважає аналітик Citigroup Ед Морс.

Це обумовлено поліпшенням стану світової економіки і уповільненням темпів зростання поставок сировини.

За словами експерта, фундаментальні фактори виглядають оптимістично на тлі скорочення надлишкових поставок нафти, природного газу, більшості промислових металів і деяких сільськогосподарських культур.

Фізичні обсяги торгівлі у 2017 році будуть стабільними, оскільки Китай нарощує імпорт сировини і експорт продуктів переробки, особливо це стосується нафтового ринку.
Зростання котирувань сировинних товарів призведе до прискорення інфляції після негативної динаміки споживчих цін в останні кілька років, відзначає експерт.

Як повідомлялося, за підсумками 2016 року найбільш суттєво серед сировинних товарів подорожчали цинк (близько 60%), нафта і дизпаливо (приблизно 50%). Водночас ціна какао скоротилася на третину, крім того, подешевшали пшениця і кукурудза.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua