Суд не допустив НАБУ до банківських документів "чорної бухгалтерії" Януковича


Суд не допустив НАБУ до банківських документів "чорної бухгалтерії" Януковича

НАБУ не зможе з’ясувати походження більш ніж 322 млн гривень на виборчих рахунках Партії регіонів. Солом’янський районний суд Києва не дав Національному антикорупційному бюро доступ до фінансових документів виборчого фонду Партії регіонів, посилаючись на банківську таємницю.

Про це йдеться в рішенні суду.

Згідно з матеріалами засідання, детектив НАБУ клопотав про надання доступу до документів щодо рахунку ПР в “Першому українському міжнародному банку”, на якому було виявлено понад 332 млн гривень.

 Варто відзначити, що розслідування ведеться за фактом надання членами і представниками ПР хабарів нардепам, членам Кабміну, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим посадовим особам, які займали і займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в загальній сумі понад 10 млрд гривень.

Проте суд вирішив, що детективи не довели можливість використання необхідної інформації як докази у кримінальному розслідуванні та відмовив у задоволенні клопотання НАБУ, посилаючись на банківську таємницю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Суд не допустив НАБУ до банківських документів "чорної бухгалтерії" Януковича» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua