0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко пропонує створити спецфонд для реконструкції Одеського аеропорту


Порошенко пропонує створити спецфонд для реконструкції Одеського аеропорту

Президент України Петро Порошенко виступає за створення фонду з кредитним бюджетним фінансуванням для реконструкції Одеського аеропорту з тим, щоб відповідні роботи були закінчені до кінця року.

“У цьому році не тільки зведення будівлі аеропорту має бути завершено, але і смуга – повинна, нарешті, розпочатися її реконструкція”, – сказав президент в четвер вдень в Одесі під час представлення нового керівника обласної державної адміністрації Максима Степанова.

П.Порошенко зазначив, що домовився з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном про проведення нового тендеру і виділення коштів на ці цілі.

“Чому б не організувати спеціальний фонд. Одеса – перлина України. Якщо тут цього не зробити, то де ще це зробити? Організувати спеціальний фонд, під цей фонд виділити не бюджетне фінансування, а бюджетне кредитування, і потім за рахунок кожного зльоту-посадки компенсуйте ці кредити – все, це легко робиться”, – сказав П.Порошенко.

Президент підкреслив, що і аеропорт, і його злітно-посадкова смуга повинні відповідати найвищим світовим стандартам.

За словами П.Порошенка, він вже дав необхідне доручення В.Омеляну і міністру фінансів Олександру Данилюку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua