НБУ за 2016 рік 155 разів надавав правоохоронним органами доступ до інформації


НБУ за 2016 рік 155 разів надавав правоохоронним органами доступ до інформації

Національний банк України за 2016 рік 155 разів надавав правоохоронним органами доступ до інформації в межах розслідувань кримінальних правопорушень у банківській сфері.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Найактивніше у минулому році НБУ співпрацював з Генеральною прокуратурою та Національною поліцією України. Зокрема, у грудні 2016 року НБУ 15 разів надавав доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері. У тому числі за ініціативою: Генеральної прокуратури – 6 разів; Національної поліції України – 6 разів; НАБУ – 2 рази; ДФС – 1 раз.

Як повідомлялося, у березні 2015 року парламент України ухвалив Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов’язаних із банком осіб”, яким запроваджено кримінальну відповідальність керівників та власників банку за вчинення дій, що призвели до віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі або кредиторам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ за 2016 рік 155 разів надавав правоохоронним органами доступ до інформації» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua