"Мені ці байки не потрібні": Гройсман заявив, що не буде утримувати безробітних


"Мені ці байки не потрібні": Гройсман заявив, що не буде утримувати безробітних

Уряд України не буде утримувати неефективну Державну службу зайнятості і “не збирається утримувати безробітних”. Замість цього пропонується забезпечити українців нормальними роботами і зарплатами.

Про це під час засідання Кабінету міністрів України заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Зміна системи зайнятості дуже важлива сьогодні для нашої країни. Я думаю, що дуже скоро ми повинні завершити роботу над формуванням підходів (думаю, що вже багато що зроблено) і перейти до практичних змін у цій сфері. Окремо хочу сказати про Службу зайнятості. Я не збираюся утримувати Службу зайнятості. Я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату”, – наголосив голова Кабміну.

Гройсман вважає, що зміна цієї філософії повинна бути в порядку денному “всіх тих, хто сьогодні займається Службою зайнятості”. “Я просив би, щоб ви (міністр соціальної політики України Андрій Рева. – Ред.) донесли це до керівництва Служби зайнятості. Ні – розжену. І наведемо тих людей, хто зможе нормально налагодити там ситуацію”, – пригрозив прем’єр-міністр.

Він також заявив, що йому “ці байки статистичні не потрібні”. “Я вже заслуховував їхні не раз. Я вважаю, що треба змінити модель фінансування: з моделі фінансування служби – на модель підтримки створення робочих місць”, – зазначив Володимир Гройсман.

Як повідомлялося, раніше прем’єр-міністр анонсував ще більше підвищення зарплат в Україні, ніж у першу хвилю на тлі зростання “мінімалки”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Мені ці байки не потрібні": Гройсман заявив, що не буде утримувати безробітних» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua