0 800 307 555
0 800 307 555

Творець мови Swift пішов з Apple, щоб працювати над автопілотом в Tesla


Творець мови Swift пішов з Apple, щоб працювати над автопілотом в Tesla

У минулому році автопілот Tesla не раз потрапляв в новини, а закінчився рік історією про те, як автопілоту вдалося передбачити аварійне зіткнення за секунди до нього.

 У новому році роботу над автопілотом очолить Кріс Латтнер, творець і проджект-лід мови програмування Swift. Він пішов з Apple, щоб стати віце-президентом напряму програмного забезпечення автопілота в Tesla Motors.

До Кріса цю посаду тимчасово обіймав Джинна Хосейн, віце-президент з розробки в SpaceX, тепер він повернеться в рідну компанію. Латтнер працював в Apple з 2005 року і на момент звільнення обіймав посаду директора напрямку інструментів розробки.

Кріс працював над проектом Swift чотири роки. «Я створив багато з базових структур цієї мови, зовсім небагато людей тоді знали про її існування. У 2011 році до проекту почали приєднуватися інші люди», – розповідав Кріс в блозі.

Apple представила цю мову програмування в 2014 році, а пізніше, в 2015 – зробила її opensource-проектом. За допомогою цієї мови розробники можуть створювати додатки для iOS, macOS, tvOS і watchOS. Swift – на 24 місці за популярністю на GitHub, судячи з кількості зірок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua