ЄС готовий виділити Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності


ЄС готовий виділити Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності

Євросоюз готовий виділити Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.
Про це йшлося в телефонній розмові віце-президента Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Мароша Шевчовича і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“Шевчович запевнив, що ЄС підтримує зусилля уряду щодо реформування енергетичного сектору України. Віце-президент Єврокомісії проінформував також про готовність ЄС надати Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності, відзначивши необхідність прийняття українським парламентом законів про Фонд енергоефективності, про ринок електроенергії, про регулятора у сферах енергетики і комунальних послуг”, – повідомляє прес-служба українського уряду за підсумками розмови.

Крім того, під час розмови йшлося про практичні питання співпраці України та Євросоюзу в енергетичній сфері, зокрема щодо забезпечення українських і європейських споживачів природним газом.

“Обговорюючи питання транзиту природного газу територією України, Гройсман підкреслив, що українська сторона є надійним транзитером вуглеводнів в країни-члени ЄС”, – підкреслюється в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ЄС готовий виділити Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua