0 800 307 555
0 800 307 555

Dell показала моноблочний комп'ютер XPS 27 (фото)


Dell показала моноблочний комп'ютер XPS 27 (фото)

Компанія Dell підготувала до випуску оригінальний моноблочний комп’ютер XPS 27, оснащений поліпшеною акустичною системою. Вона включає відразу 10 динаміків: 4 динаміки для виведення середніх і низьких частот, 2 високочастотні динаміки, 2 повночастотні гучномовці і 2 пасивні радіатори.

Доповнюють картину динамічні підсилювачі, покликані збалансувати звучання динаміків відповідно до різних типів відтвореного контенту. Як відзначають в Dell, новий XPS 27 забезпечує звучання, яке в 2 рази голосніше, ніж у порівнянного за розмірами iMac, а баси в 10 разів більше насичені, ніж видає модель HP Envy 27.

Моноблочний комп’ютер Dell XPS 27 містить 27-дюймовий дисплей з 4K роздільною здатністю. Базова версія має звичайну панель з максимальною яскравістю 350 ніт.

Додатково пропонується модифікація з сенсорною панеллю і підставкою, що дозволяє нахиляти поверхню дисплея майже до горизонтального положення. Але в даному випадку максимальна яскравість становить 300 ніт. Базова версія має масу 13 кг, а сенсорна модифікація – через більш складну конструкцію підставки – вже 17 кг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua