В уряді розповіли, як захищають працівників після підвищення мінімалки


В уряді розповіли, як захищають працівників після підвищення мінімалки

Український уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки у зв’язку зі збільшенням мінімальної зарплати.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“У бюджетній сфері – медицина, охорона здоров’я, соціальна сфера, культура – уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і на неповні ставки. Ми взяли це безпосередньо під свій контроль”, – повідомив він.

За словами Розенка, за дорученням прем’єр-міністра України була створена комісія, яку він очолив як віце-прем’єр-міністр України.

“Ми будемо щотижня моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, і будемо відстежувати буквально по кожній області ситуацію, що складається в навчальних закладах, в системі охорони здоров’я, щоб не допустити порушення прав працівників”, – сказав Розенко.

Як повідомлялося, прем’єр України Володимир Гройсман жорстко пригрозив бізнесу за ухилення від виплати мінімальної зарплати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В уряді розповіли, як захищають працівників після підвищення мінімалки» на Finance.ua - 4.6
В Контексті Finance.ua