0 800 307 555
0 800 307 555

НКЦПФР затвердила зміни до ліцензійних умов ведення депозитарної і клірингової діяльності


НКЦПФР затвердила зміни до ліцензійних умов ведення депозитарної і клірингової діяльності

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила зміни до ліцензійних умов ведення депозитарної і клірингової діяльності.

Про це йдеться в рішенні регулятора №1243 від 22 грудня.

Зокрема, крім мінімального 3-річного стража роботи на фондовому ринку, керівник депозитарної установи (крім банку) повинен мати досвід роботи на керівних посадах не менше 1 року.

Також встановлено, що уповноважений орган такої установи повинен призначити нового керівника протягом 3-місячного терміну перебування на посаді виконуючого обов’язки керівника (замість 2-місячного).

Згідно з нововведеннями, фінансова звітність депозитарної установи повинна відповідати вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності.

Разом з тим річна фінзвітність повинна затверджуватися аудитором.

Також передбачено, що аудиторський висновок можуть давати тільки аудиторські фірми, включені до реєстру НКЦПФР.

Нововведеннями скасована вимога до керівника і фахівцям підрозділу, уповноважених зберігати активи інститутів спільного інвестування, мати кваліфікацію фахівця з діяльності з управління активами, що підтверджена сертифікатами НКЦПФР, – досить кваліфікації фахівця з депозитарної діяльності.

Нагадаємо, НКЦПФР має намір затвердити внесення змін до порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua