Розенко наполягає на аудиті держзакупівель ліків в 2015-2016 рр.


Розенко наполягає на аудиті держзакупівель ліків в 2015-2016 рр.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наполягає на проведенні аудиту міжнародних закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення за кошти державного бюджету в 2015-2016 рр., повідомила прес-служба віце-прем’єра.

“Ми повинні зняти всі спекуляції навколо питання міжнародних закупівель і відкрито сказати про проблеми, якщо вони будуть виявлені в процесі аудиту. Кожен етап закупівлі ліків, від проведення тендеру до поставки вакцини в конкретну лікарню, повинен відбуватися відкрито і прозоро. Тому аудит закупівель в 2015 -2016 рр. повинен бути проведений авторитетними міжнародними організаціями “, – цитує Розенко прес-служба.

Крім того, він доручив в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун надати графік закупівель вакцин і лікарських засобів в 2017 році.

Як повідомлялося, генеральний директор “Інституту серця” МОЗ Борис Тодуров в соцмережі “Фейсбук” піддав критиці ефективність закупівель лікарських засобів і препаратів медичного призначення за кошти держбюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Розенко наполягає на аудиті держзакупівель ліків в 2015-2016 рр.» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua