0 800 307 555
0 800 307 555

Synaptics розробила багатофакторну біометричну ідентифікацію


Synaptics розробила багатофакторну біометричну ідентифікацію

Компанія Synaptics на виставці CES 2017, яка зараз проходить в США, представила систему багатофакторної біометричної ідентифікації для мобільних пристроїв.

Рішення отримало назву Multi-Factor Fusion Engine. Ідея полягає в тому, щоб використовувати біометричні показники від декількох джерел. В даному випадку мова йде про зняття відбитків пальців за допомогою сенсора Synaptics Natural ID і скануванні особи за допомогою камери пристрою.

Система Multi-Factor Fusion Engine дозволить використовувати різні методи біометричної ідентифікації окремо або спільно. У першому випадку підвищиться зручність взаємодії з гаджетами. Скажімо, на вулиці для розблокування смартфона не доведеться знімати рукавички – розпізнавання користувача може бути зроблено по обличчю. З іншого боку, для підвищення безпеки банківських транзакцій можуть бути задіяні два методи – сканування і відбитка пальця, і особи.

При цьому передбачені кошти розпізнавання спроб фальсифікації відбитків пальців або зображень користувача. Так, при ідентифікації по обличчю враховується моргання і руху голови.

Система Multi-Factor Fusion Engine на основі сенсора Synaptics Natural ID призначена для застосування в смартфонах, планшетах і ноутбуках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua