Гройсман назвав умову, за якої курс гривні на сьогодні становив би 18,5 за долар


Гройсман назвав умову, за якої курс гривні на сьогодні становив би 18,5 за долар

Курс гривні на сьогоднішній день міг би становити не більше 18,5 грн / дол., якби Україна видобувала досить свого газу, а не купувала іноземний.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав в інтерв’ю одному з українських видань.

«Я бачив недавно аналітику, яка показує, що якби ми добували свій газ в Україні, а не купували за валюту, то долар коштував би не більше 18,5 гривень», – сказав він.

Також він підкреслив, що уряд взяв курс на досягнення енергонезалежності країни, і результат очікується протягом наступних 3-5 років.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України в кінці минулого року затвердив концепцію розвитку газодобувної галузі України на період до 2020 року, яка передбачає нарощування обсягів видобутку палива до 27 млрд кубометрів на рік, що повністю забезпечить потребу країни в цьому виді енергоресурсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман назвав умову, за якої курс гривні на сьогодні становив би 18,5 за долар» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua